Дерюгін Роман

22 жовтня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано хлопчика з міста Ірпінь Київської області Дерюгін Роман, який народився 28 березня 2015 року.  У Романа вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока та невелика дилатація лівого шлуночка та стовбура легеневої артерії. Йому необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA. 
 
Щоб врятувати сердечко маленького Романа ми зробили проект «Маленький Роман чекає на вашу допомогу!» та розмістили його на сайті Фонду, http://www.serdze.org.ua/pacient/malenkii-roman-chekae-na-vashu-dopomogu та сторінці Фейсбуку. Щодо проблеми серця хлопчика ми розповіли нашим друзям и партнерам - Національному комітету «Міс Україна», та звернулися по допомогу. Наші красуні з радістю підтримали Романа, виклавши його історію у проекті «Краса з ціллю», це вже восьма дитина, у рятуванні сердечка якої прийняли участь наші красуні. І ось кошти надані, витратний матеріал придбаний та така необхідна для Романа операція зроблена  23 жовтня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». 

 
Завдяки великим та добрим серцям наших красунь, врятоване ще одне сердечко та життя маленького хлопчика! Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 28 жовтня у задовільному стані Романа виписали додому.
 
Але як хлопчик та його мама були збентежені, коли до них завітали рятівниці - виконавчий директор Національного комітету «Міс Україна» Вікторія Кіосе з координатором проекту з гарним подарунком та побажаннями здоров’я. 
 
Мати Романа подарувала красуням веселого собаченя з сердечками, на згадку про врятоване серце сина.
 
Впевнені, ця зустріч запам’ятається Роману надовго.  
Ми разом з Романом та його батьками щиро вдячні нашим друзям , які допомогли врятувати життя маленькому хлопчику!
Ми впевнені, що наш спільний проект буде ще довго рятувати дитячі серця!