Чернякова Владислава

22 січня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленьку дівчинку з села Нові Вирки Білопільського району Сумської області Чернякову Владиславу, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Владислави – Чумаченко Наталія Анатоліївна. Ми розпочали проект «Врятуємо сердечко маленької Владислави разом!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
23 січня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Черняковій Владиславі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 25 січня у задовільному стані дівчинку було виписано додому.
 
Ми, разом Владиславою та її батьками, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим громадянам, яки допомогли врятувати маленькій дівчинці життя, та стали для неї справжніми чарівниками! 
Владислава, рости здоровою та щасливою, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!