Болібрух Віталій

26 липня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано хлопця з села Теперівка Деражнянського району Хмельницької області Болібруха Віталія. Він народився у багатодітній родині 04 квітня 2005 року.
 
У Віталія вроджена вада серця –  відкрита артеріальна протока, йому потрібна ендоваскулярна корекція вади спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
Щоб врятувати хлопця ми зробили проект «Віталій впевнений в нашій допомозі та підтримці!» та розмістили його на сайті Фонду/ Щоб врятувати серце хлопця, ми звернулись по допомогу до наших друзів та партнерів - Національного комітету «Міс Україна». Наші красуні з радістю підтримали Віталія виклавши його історію у проекті «Краса з ціллю», це вже шоста дитина, сердечко якої врятували наші красуні.
 
І ось кошти зібрані, витратний матеріал придбаний та така необхідна для хлопця операція зроблена  27 липня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». До придбання необхідного серцевого імпланту долучився наш постійний друг МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці».
 
Завдяки великим та добрим серцям наших друзів, врятоване ще одне дитяче сердечко та дитяче життя!
 
Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 30 липня у задовільному стані Віталія виписали додому. Приємним подарунком для хлопця та його батька стала  зустріч з  рятівницями - Міс Україна-2017 Поліною Ткач та виконавчим директором  Національного комітету «Міс Україна» Вікторією Кіоссе.  
 
Впевнені, ця зустріч запам’ятається хлопчику  надовго.  
 
Ми разом з Віталієм, та його родиною щиро вдячні Національному комітету «Міс Україна», за гарний Проект, надані кошти та врятоване життя!
 
Ми впевнені, що наш спільний проект буде ще довго рятувати дитячі серця!