Біляченко Ілля

26 грудня 2018 року до ДУ «Інститут серця МОЗ України» госпіталізовано дев’ятирічного хлопчика з міста Києва Біляченко Іллю, який народилась 29 серпня 2009 року. У хлопчика вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та помірна дилатація правих відділів серця. Для усунення цієї вродженої вади серця Ілліі необхідно ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн. 
На час звернення по допомогу, у аптеці Інституту серця був серцевий імплант - оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, переданий нашим партнером МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», для проведення ендоваскулярної корекції вади серця Твардовському Дмитру Денисовичу, 17.01.2013 року народження. Хлопчик 19 грудня 2018 року поступив на оперативне втручання до дитячого відділення Інституту серця, але на другий день 20 грудня, його мати відмовилась давати згоду на оперативне втручання сину. В той же день дитину з мамою було виписано. 
За згоди МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», цей серцевий імплант 27 грудня  у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  був використаний при рентгенендоваскулярному закритті вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Біляченко Іллі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 31 грудня, напередодні Новорічних свят  у задовільному стані та гарному настрої хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з родиною Біляченків,  всіма їх  близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив необхідний серцевий імплант, для рятування сердечка хлопчика. Нам на згадку Ілюша залишив вірш, який писав разом з батьком. Дуже приємно.
Зі свого боку Фонд бажає Іллі здоров’я, щастя, мирного неба, гарного настрою та всього найкращого!