Бекасюк Богдана

05 березня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано десятирічну дівчинку з міста Дубровиця Рівненської області Бекасюк Богдану, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Богдани – Бекасюк Оксана Тихонівна. Ми розпочали проект «Порятунок сердечка Богдани залежить від вас!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті ЮА.
На допомогу сердечку Богдани відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
06 березня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Бекасюк Богдані. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 12 березня у задовільному стані дівчинку було виписано додому.
Ми, разом з родиною Бекасюк, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати дівчинці життя! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер.
 
Богдана, рости здоровою та щасливою, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!