Давайте об'єднаємося і врятуємо життя мрійника Богдана!

Проект завершено. З сумом повідомляємо, сердечко Богдана не витримало, він не дочекався..
 
24 січня 2020 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» був терміново госпіталізований в реанімацію 13 річний хлопчик з м Кам'янське Дніпропетровської області Хорольський Богдан.

Єдина можливість подарувати йому життя, це встановити механічне серце, щоб він зміг дочекатися донорського, коли стане дорослішим
У хлопчика дуже серйозний діагноз дилатаційна кардіоміопатія зі зниженим скороченням лівого шлуночка серця. Це основна частина діагнозу, є і ще недостатність всіх серцевих клапанів і початкова легенева гіпертензія.
 
Стан Богдана вкрай важкий, врятувати його життя може тільки трансплантація серця, але поїздку в Білорусію, хлопчик не витримає, може зупинитися серце. Єдина можливість подарувати йому життя, це встановити механічне серце, щоб він зміг дочекатися донорського, коли стане дорослішим. Вартість такого витратного матеріалу величезна, більше 5 мільйонів гривень.
 
Але це тільки цифри в порівнянні з життям дитини, а він дуже хоче жити і бачити щасливі мамині очі, обіймати старшу сестру і племінницю.
 
Дилатаційна кардіоміопатія дуже підступне захворювання. Богдан два роки тому був звичайним допитливим і життєрадісним хлопчиком, дуже домашнім і добрим, любив малювати, ліпити, займатися спортом, він ходив на секцію таеквандо в міську спортивну школу. До 11 років ніяких проблем зі здоров'ям у нього не було. І ось в кінці січня 2018 року в нього піднялася температура, з'явився кашель, симптоми банального ГРВІ. Через тиждень Богдан пішов до школи, а коли повернувся додому, то поскаржився на болі в животі і нудоту. Через день симптоми пропали, але ще через день повернулися і посилилися. Мама викликала «Швидку допомогу», думала, що у хлопчика напад апендициту, його відвезли в Дніпро, де він вперше потрапив в реанімацію. Після виписки з лікарні у Богдана вперше з'явився діагноз - загроза дилатаційноъ кардіоміопатії, як слідство перенесеної ГРВІ.
З кожним днем ​​ситуація ставала все гірше і гірше, посилилася задишка, з'явилася тахікардія, занепад сил. Сім'я приймає рішення їхати в Київ в Інститут серця, де їм повідомляють страшну новину - необхідна термінова трансплантація серця. Мама Богдана, Ірина Михайлівна Хорольська, і старша сестра Валентина були в шоці від цієї новини. Для них Богдан улюблений син і молодший братик, вони не уявляють життя без нього.
Мама з сином живуть в сімейному гуртожитку м Кам'янське Дніпропетровської області, тато помер, коли синові виповнилося 5 років,
 
Старша сестра зі своєю сім'єю живе окремо. Фінансові можливості сім'ї дуже обмежені - це дві пенсії, мамина по втраті годувальника та дитини інваліда. Ірина Михайлівна весь час поруч з сином, якому потрібний постійний догляд, так як його стан вкрай важкий.
 
Ми дуже хочемо, щоб у Богдана збулася його мрія - Жити!!! -  не в реанімаційній палаті, а звичайним життям 13-річного хлопчика мамі на радість.
 
Зібрати таку суму грошей дуже і дуже важко, але якщо багато небайдужих людей візьмуть в себе біль Богдана і допоможуть його серцю будь-якої можливою ​​підтримкою, у нас все вийде. І мрія хлопчика збудеться.
 
Найдорожче - це життя, давайте разом подаруємо її Богдану.
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ 37432793
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва, МФО банку: 320649
р / р UA55 320649 00000 26001060714855

Призначення платежу: благодійна пожертва на придбання системи механічної підтримки серця Хорольського Богданана
За Вашим бажанням, можна зробити благодійну пожертву скориставшись карткою ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/ скориставшись кнопкою "Допомогти"
 
Не залишайтеся осторонь! Станьте добрими чарівниками для Богдана!