Санофи в Украине

 
Санофі в Україні
01033 м. Київ, Україна
вул. Жилянська, 48-50а
Тел. +38 (044) 354 20 00
Факс +38 (044) 354 20 01
www.sanofi.ua 
 
Санофі в Україні входить до складу Санофі,  глобальної компанії у сфері охорони здоров’я, покликаної попереджувати й лікувати захворювання та надавати підтримку людям у всьому світі.
 
Компанія здійснює свою діяльність в Україні уже понад 20 років та є №1 серед міжнародних фармацевтичних компаній на ринку України ⃰.  
 
Широке портфоліо Санофі в Україні представлене оригінальними та генеричними препаратами для лікування діабету, серцево-судинних, гастроентерологічних та онкологічних захворювань, розладів центральної нервової системи, рідкісних хвороб тощо. Це портфоліо доповнює низка визнаних безрецептурних препаратів та вакцин.
 
Роль Санофі у сфері охорони здоров’я України не обмежується лише забезпеченням пацієнтів доступом до високоякісних медичних препаратів. Компанія проводить інформаційні та освітні заходи для  попередження захворювань та покращення якості життя українців. Серед таких програм – ініціатива «Діабет. Допоможемо разом», проекти з ранньої діагностики онкологічних захворювань, підтримка людей з епілепсією та рідкісними хворобами тощо.