Зробимо сердечко Мирослави здоровим!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України" і небайдужим людям
 
 
08 квітня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була про консультована дівчинка з міста Києва Цимбал Мирослава, яка народилася 22 жовтня 2012 року. У дівчинки діагностували вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки, дещо збільшені праві  відділи серця. Для усунення цієї вродженої вади серця Мирославі необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.
 
Родина Мирослави, це мати, Цимбал Оксана Віталіївна та батько Цимбал Олександр Васильович. Мешкає родина у місті Києві, у  квартирі звичайного багатоповерхового будинку разом с батьками мами. Мати тимчасово безробітна, займається вихованням Мирослави, яка часто хворіє, а батько пенсіонер служби безпеки України та учасник АТО. 
 
Фінансові можливості родини складає пенсія Олександра Васильовича, це біля 7000 грн.  Самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для  лікування вродженої вади серця у єдиної доньки родина не в змозі. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Цимбал Мирослави до Фонду звернулася мати дівчинки. 
 
Мирослава дуже приємна та лагідна дівчинка, любить допомагати мамі по господарству, кататися на велосипеді та бавитися зі собакою.  
Ми хочемо допомогти врятувати сердечко дівчинки і тому звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант для Мирослави!
 
Підтримати Проект дуже легко, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Цимбал Мирослави.
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!