Врятуємо Сергію життя разом!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний
 
 
Життя - це низка перемог і поразок, про що не з чуток відомо двадцатидев'ятирічному Сергію. Адже його життя стільки разів ділилося на «до» і «після»: війна - буквально розірвала рідний і улюблене місто Луганськ, спроба почати життя з нуля в Києві, доленосна зустріч з коханою дружиною, невимовною радістю захлеснула звістка про те, що скоро стане батьком, а потім, як грім серед ясного неба, смерть нескінченно дорогих людей, які залишилися в розтерзаному Луганську - мами і, через дев'ять днів, бабусі ... 
 
Безумовно, це життя! Ми всі мчимо день у день в нескінченному потоці безлічі подій, намагаючись утримати рівновагу і залишитися на плаву, тільки от у Сергія є ще одне вкрай сумна обставина, яка тягнеться з минулого і в будь-яку хвилину готова поставити хрест на його щасливому майбутньому!
 
Після перенесеної пневмонії пішло ускладнення на серце, і один з серцевих клапанів перестав працювати так, як повинен, тому в 2010 році, щоб врятувати молоду людину, в Інституті Амосова була проведена пластика трикуспідального клапана, після якої, Сергію на рік дали 2-у групу інвалідності і заспокоїли, що після реабілітації інвалідність знімуть і він зможе повернутися до свого звичайного життя. Але, щось пішло не так!
 
Стан не поспішав поліпшуватися, а навіть навпаки ... Через рік молодій людині дали 3-ю групу, а потім, на новій перекомісії, повернули знову 2-у, оскільки його стан почав стрімко погіршуватися і лікарі в один голос стали наполягати на негайній повторній операції.
 
Смерть дорогих Сергію людей остаточно підірвала його здоров'я - ослаблений імунітет, нескінченні запаморочення, аж до непритомності, найсильніша задишка і вискакує з грудей серце, навіть при незначних навантаженнях, в лічені дні привели молоду людину в стаціонар під крапельниці, де лікарі йому сказали, що якщо він планує далі жити, то більше часу на роздуми немає, потрібно негайно робити операцію і рятувати серце!
 
А жити Сергій хоче! Зараз, мабуть, так сильно як ніколи раніше! Адже поруч з ним добра і любляча дружина, а скоро з'явиться малюк - сенс і щастя всього їхнього життя!
Зараз молода пара кинула всі свої сили на пошук необхідних для операції грошей. Але стан Сергія погіршується швидше, ніж збирається потрібна сума. І перебуваючи в цій точці неповернення, загнані в кут безвиході і відчаю, вони зважилися звернутися за допомогою!
Батько Сергія, маючи пенсію шахтаря з 36-ним стажем, абсолютно не в змозі допомогти синові фінансово.
Сам Сергій, з моменту переїзду в Київ, працює в центрі реабілітації і психологічної допомоги, куди йому допоміг влаштуватися волонтером його друг.
«Центр займається психотерапією, психологією, реабілітацією алко- і нарко-залежних, залежних від комп'ютерних ігор, харчовими залежностями, психологічною допомогою воїнам АТО. Волонтерство мені дало великий досвід в психології, в розумінні людей, і наскільки важлива підтримка і допомога в скрутну хвилину. Допомагаючи людям, з якими мені доводилося працювати, я розумів, що моя проблема велика, але є й ті, кому ще гірше. Я відчував себе потрібним цим людям. І коли моя робота приносила результат - я розумів, що ми (організація) робимо дійсно велику справу».
 
Щоб врятувати цю молоду людину з величезним серцем, переповненим добротою і щирістю, що рятує і підтримує багатьох зневірених людей, необхідно зібрати 78 800.! Ці гроші підуть на придбання біопротеза перикардиального мітрального клапана і оксигенатора.
 
Будь ласка, давайте допоможемо Сергію продовжувати нести добро і підтримку в наш такий недосконалий світ!
Підтримаємо його так само, як і він останні кілька років підтримував тих, хто був на грані відчаю!
Допоможемо ще ненародженому малюкові дізнатися неповторне почуття люблячої повноцінної сім'ї!
Дамо шанс Сергію виростити таку ж світлу і добру людину, як і він сам!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами, які розміщені на сайті або по електронній пошті.
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Левіна Сергія.