Врятуємо сердечко Христини

Проект завершено. Серцевий імплант придбано завдяки Білоногу О.В та МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
25 квітня 2018 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» була проконсультована дівчинка з села Пустовійта Хмільницького району Вінницької області Рудницька Христина, їй скоро буде 9 років. Фахівці Інституту діагностували у Христини вроджений порок серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки і помірна дилатація правих відділів серця. Христині дуже потрібно ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером ХеартР в комплекті з інтродьюсер Стир Еазе, вартість якого 104 646 грн.
 
Багатодітна сім'я Рудницьких живе в селі Пустовійта Хмільницького району Вінницької області. Мама, Рудницька Вікторія Володимирівна, знаходиться в декретній відпустці по догляду за молодшою ​​сестричкою Софійкою, їй всього рік, старша дочка - тринадцятирічна Анжеліка, головна мамина помічниця. Всіх трьох дочок Вікторія Володимирівна виховує сама, основний дохід сім'ї - це державна допомога на дітей і домашнє господарство. Самостійно зібрати таку велику суму грошей, щоб придбати серцевий імплант і врятувати сердечко середньої дочки, у сім'ї немає ніякої можливості. Тому мама Христини звернулася за допомогою в наш Фонд.
 
Звертаємося до всіх, хто прочитав це лист-біль матері, допоможіть врятувати сердечко Хрестини. Станьте для неї Чарівниками!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Рудницької Христини.