Врятуємо сердечко Андрія з багатодітної родини разом!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» і небайдужим людям
 
20 травня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був проконсультований хлопець з с.Селець Володимир - Волинського р-ну Волинської обл. Жолоб Андрій, який народився 26 серпня 2005 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопця вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Для усунення цієї вродженої вади серця Андрію необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 64 200 грн. 
 
Родина хлопчика - це мати, Жолоб Марія Василівна, батько Жолоб Василь Кузьмич, старша сестра, сімнадцятирічна Катерина, студентка другого курсу коледжу, та молодші двійнята десятирічні Тарас та Ольга, учні 5 класу загальноосвітньої школи села Селець. Мешкає родина у селі Селець, Володимир - Волинського району Волинської області у батьківській хаті, разом з мамою Марії Василівни, та має статус багатодітної родини. 
Мати Андрія працює секретарем-діловодом у відділі кадрів СГ ТОВ «Луга», а батько у другий раз їде до зони АТО для участі у бойових діях та захисті нашого життя. 
Родина має домашнє господарство та свійських тварин, але самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у сина вони не в змозі. 
Андрій спокійний, врівноважений хлопець, дуже полюбляє грати у футбол, тому зараз навчається у Володимир-Волинському спеціалізованому школі-інтернаті спортивного напрямку, та мріє стати відомим футболістом. Головне бажання родини Жолоб, щоб сердечко їх Андрія було здоровим. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Андрія з багатодітної родини Жолоб до Фонду звернулася мати хлопчика. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Андрія!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Жолоба Андрія.
Хлопцю можна швидко допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!