Серце Юлії потребує вашої допомоги

Проект завершено. Спіральна система придбана завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone Україна"
 
 
12 червня 2017 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» була обстежена Пазечко Юлія, з села Пустовійтове, Глобинського району Полтавської області. Дівчинці трохи більше 6 років. У Юлії діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Дівчинці дуже потрібно ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.
 
До Фонду звернулася мама Юлі, Пазечко Анжела Іванівна, яка одна виховує дівчинку, з проханням надати допомогу в зборі коштів для придбання дороговартісного витратного матеріалу, щоб врятувати сердечко її єдиної доньки. Юля разом з мамою тимчасово проживають в Кременчузі, де Анжела Іванівна працює медсестрою в стоматологічному кабінеті, маючи заробітну плату - 3200 грн. З батьком Юлі Анжела Іванівна в розлученні, і ніякої підтримки від колишнього чоловіка не отримує. Фінансовий стан родини таке, що самостійно зібрати гроші на серцевий імплант для Юлії, вони не в змозі. Юлєчка дуже весела, життєрадісна і світла дівчинка, мамина помічниця. Мама постійно мріє, щоб сердечко Юлії швидше стало здоровим.
 
Ми просимо всіх небайдужих і щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на спіральну систему, врятуйте сердечко Юлєчки! Всі разом ми обов'язково зможемо допомогти дівчинці!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Пазечко Юлії.