Сердечку Софії дуже потрібна ваша допомога!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України"
 
26 жовтня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована дівчина з м. Хмельницькій Хмельницької обл. Неменко Софія, яка народилася 25 грудня 2004 року. Фахівці Інституту діагностували у Софії вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Для усунення цієї вродженої вади серця дівчині потрібне термінове ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
 
Родина Софії, це мати, Неменко Олена Василівна, батько Неменко Ігор Владиславович та старший дорослий брат, який живе окремо. Мешкає родина у місті Хмельницькому у однокімнатній батьківській квартирі багатоповерхового будинку. Мати, немає офіційного працевлаштування та підробляє прибиранням, батько інвалід ІІ групи, працює електромонтером у міжрайонному відділі охорони управління Поліції охорони у Хмельницькій області та має державну пенсію за інвалідністю. Дходи родини занизькі, щоб самотужки придбати дорого вартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для лікування вродженої вади серця у молодшої доньки. 
Софія розумна та відкрита та обдарована дівчина, навчається у 11-му класі технологічного багатопрофільного ліцею ім. Артема Мазура. Закінчила Хмельницьку дитячу школу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Після школи планує вивчитися на ветеринара та лікувати тварин. здоров’я фізичні навантаження їй заборонені. У Софії при фізичному навантаженні та нервуванні виникають болі у серці. Шуми у серці Софії виявили ще в дитинстві, за певний час вони пройшли, але після перенесеного захворювання на коронавірусну інфекцію СОVID-19, болі у серці відновилися майже щодня. Батьки дуже переживають за здоров’я доньки та хочуть, щоб вона гарно себе почувала.
З проханням допомогти врятуватися від вродженої вади серця до Фонду звернувся батько Софії.
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Софії!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA55 320649 00000 26001060714855
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Неменко Софії.
 
Дівчині можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!