Сердечку Максима дуже потрібна ваша допомога!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України"
 
 
11 липня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був про консультований хлопець з м. Рівне Шило Максим, який народився 17 квітня 2005 року. Фахівці Інституту діагностували у Максима вроджену ваду серця – перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки. Для  усунення цієї вродженої вади серця хлопцю необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером для закриття перимембранозного дефекту міжшлуночкової перетинки Nit Occlud Le VSD, вартість якого: 108 605 грн. 
 
Родина Максима - це мати, Шило Інна Миколаївна, батько Шило Сергій Богданович та молодший брат Владислав, 2008 року народження.. Мешкає родина у місті Рівне у звичайній двох кімнатній квартирі багатоповерхового будинку. Мати не працює, займається вихованням синів, єдиний годувальник у родині це батько, який працює техніком по обслуговуванню копіювальної техніки у ТОВ «Інфосистема-Рівне». Фінансові можливості родини не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – оклюдер для закриття перимембранозного дефекту міжшлуночкової перетинки Nit Occlud Le VS, щоб врятувати серце старшого сина.  Максим закінчив восьмий клас загальноосвітньої школи № 28 у м. Рівне, восени піде до дев’ятого класу, спортивний  та активний хлопець, любить грати у баскетбол та їздити на велосипеді. Батьки дуже переживають щодо здоров’я Максима, та мріють про його здорове сердечко. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Шило Максима до Фонду звернулася мати хлопця. 
 
Ми, звертаємось з проханням, до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Максима!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Шило Максима.
 
Хлопцю можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!