Сердечку Анни дуже потрібна ваша допомога!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України"
 
21 січня 2022 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була обстежена дівчинка з села Пасинки Жмеринського району Вінницької області Демчук Анна, яка народилася 03 вересня 2011 року. Фахівці Інституту діагностували у дитини вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Дилатація правих відділів серця. Для усунення цієї вродженої вади серця Анні необхідно ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
 
Родина дівчинки, це іі бабуся-опікун Заболотна Людмила Станіславівна та старший брат п’ятнадцятирічний Олексій, який зараз перебуває у інтернаті.  Батьки Анни померли, мати у 2017 році , а батько у серпні 2021 року. 

За рішенням виконавчого комітету Шаргородської міської Ради Вінницької області  від 28 вересня 2021 року, Заболотну Людмилу Станіславівну призначено опікуном над малолітню дитиною-сиротою Демчук Анною. Мешкає дівчинка разом з пенсіонеркою бабусею у невеличкій хаті у селі Пасинки Жмеринського району Вінницької області. Фінансові можливості родини практично мізерні та складаються з державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку та бабусиної пенсії.  Цілком зрозуміло, що власними силами придбати дорого вартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для рятування сердечка Анни немає ніякої можливості.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання серцевого імпланту для одинадцятирічної Анни, до Фонду звернулася іі бабуся-опікун. Людмила Станіславівна дуже любить свою онуку та переживає за її здоровя. Анна дуже маленька та худенька дівчинка, при мінімальних навантаженнях починає задихатися, погано їсть.  
 
Ми хочемо скоріше врятувати сердечко Анни, тому просимо всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко маленької дівчинки-сироти!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA 68305299000002600000500641
 
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Демчук Анни.
Дівчинці можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!