Сердечко маленької Поліни дуже чекає на вашу допомогу!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України" і небайдужим людям
 
 
03 квітня 2019 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували маленьку дівчинку з міста Миколаєва Цушко Поліну. Малечі трохи більше 3 років. Фахівці Інституту серця діагностували у Полінки вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Дівчинці необхідно ендоваскулярне закриття вади спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого використано 64 200.
 
До Фонду, за підтримкою, звернулася мама Поліни, Цушко Людмила Вікторівна. Вона попросила надати допомогу в зборі коштів для придбання серцевого імпланта, щоб врятувати сердечко її єдиної донечки.
Поліна разом з батьками живе в приватному будинку в місті Миколаєві. Мама дівчинки, Людмила Вікторівна, тимчасово безробітна, а тато, Андрій Сергійович, головний годувальник у родині, працює старшим інспектором в Національній поліції. Якщо сім'я буде відкладати гроші на серцевий імплант, то пройдуть терміни, поки збереться потрібна сума. У Полінкіного сердечка немає часу чекати, нам всім дуже хочеться швидше вилікувати його.
Поліна спокійна, врівноважена дівчинка, любить домашніх тварин, допомагає мамі по господарству і займається дитячою хореографією в студії танцю міста Миколаїв і мріє стати балериною. Батьки дуже переживають за сердечко маленької донечки і просять допомоги, тому що самі зібрати таку велику суму грошей не в змозі.
 
Ми разом з сім'єю Цушко звертаємося до всіх небайдужих людей, які хочуть допомогти врятувати сердечко усміхненою маленької Поліни, підтримайте наш Проект!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Цушко Поліни.
 
Малечі можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, скориставшись кнопкою "Допомогти".
 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!