Сердечко Ксенії дуже чекає на вашу допомогу!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим людям
 
 
27 березня 2019 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували дівчинку з м. Куп'янська Харківської обл. Максимову Ксенію, вона народилася 04 грудня 2011 року. Фахівці Інституту серця діагностували у Ксенії вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Дівчинці необхідно ендоваскулярне закриття вади спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого використано 64 200. 
 
До Фонду за підтримкою звернувся тато Ксенії, Максимов Денис Юрійович. Він звернувся за наданням допомоги в зборі коштів, для придбання серцевого імпланта, щоб врятувати сердечко його доньці.
Ксенія разом з батьками та молодшою ​​сестричкою Веронікою проживає в місті Куп'янськ Харківської області. Мама дівчинки, Юлія Миколаївна, тимчасово не працює і займається дочками і домашнім господарством, а тато, Денис Юрійович, на тимчасових підробітках. Фінансові можливості сім'ї не дозволяють самостійно придбати серцевий імплант для доньки. Ксенія весела, доброзичлива і активна дівчинка, любить спортивні заняття, читати книги, настільні ігри, грати з молодшою ​​сестричкою і гуляти з подружками. Батьки дуже переживають за сердечко Ксюші і просять допомоги, тому що самі зібрати таку велику суму грошей не в змозі.
 
Ми разом з сім'єю Максимових звертаємося до всіх небайдужих людей, які хочуть допомогти врятувати сердечко Ксенії, підтримайте наш Проект!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Максимової Ксенії.
 
Дівчинці можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, скориставшись кнопкою «Допомогти» або «Зробити пожертву».
 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!