Сердечко Іринки чекає на вашу допомогу!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
 
02 червня 2017 року ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували Мартинову Ірину з міста Харкова. Дівчинка народилася 22 липня 2010 року.
У Ірини фахівці діагностували вроджену ваду серця - відкритий артеріальний проток, їй потрібне термінове ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 61 953 грн.
 
У Фонд звернувся тато дівчинки Мартинов Олексій Михайлович, з проханням надати допомогу в зборі коштів для придбання дороговартісного витратного матеріалу, щоб врятувати сердечко його дочки.
 
Сім'я Мартинових, це тато Олексій Михайлович, мама Олена Миколаївна і дві неповнолітніх дітей, семирічна Ірина та двохрічний Ігорьок. Мама перебуває в декретній відпустці по догляду за маленьким синочком, працює в сім'ї тато, він торговий представник у відділі продажів ТОВ «Автотехникс» м. Харьков. Фінансові можливості сім'ї на сьогоднішній день не дозволяють самостійно придбати дорогий серцевий імплант для Іринки. Практично всі гроші родини йдуть на оплату житла і харчування. Ірочка дуже активна і цілеспрямована дівчинка, вона дуже любить танцювати і відвідувала школу сучасного танцю. Зараз за станом здоров'я, вона не може займатися активними спортивними навантаженнями. Замість танців Ірочка пішла в фігурне катання і досягла певних успіхів, ми разом з близькими дівчинки дуже хочемо продовження її спортивної кар'єри і звертаємося з проханням про допомогу в його порятунок.
 
Звертаємося до всіх небайдужих людей, які хочуть допомогти врятувати сердечко Іринки, підтримайте наш Проект!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / с 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Мартинової Ірині.
 
Іринці можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, скориставшись кнопкою "Допомогти".
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!