Разом допоможемо сердечку Маргарити!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
28 вересня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована Павлюк Маргарита з м.Миронівка Київської обл., яка народилась 16 березня 2008 року. Фахівці Інституту серця діагностували у Маргарити вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та невелику дилатацію правих відділів серця. Для у усунення цієї вродженої вади серця дівчині необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 105 000 грн. 
 
Родина Маргарити, це мати, Павлюк Світлана Олександрівна та батько – Павлюк Олександр Ілліч. Мешкає родина у місті Миронівка Київської області. Мати дівчинки працює у місті Києві завідувачкою сектору статистики територіального управління Державної судової адміністрації України у місті Києві, а батько зараз шукає роботу. Власними силами придбати серцевий імплант для єдиної доньки, родина не в змозі. 
Маргарита  активна та тендітна дівчина, займається народними танцями,  та дуже любить співати. Крім цього займається рукоділлям, вишиває бісером та плете.  Завжди допомагає мамі на кухні. Найзаповітніше бажання родини Павлюків, це щоб сердечко Маргарити стало здоровим. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання серцевого імпланту - оклюдеру Figulla Flex II ASD системою доставки та вимірювальним балоном для лікування вродженої вади серця у Маргарити до Фонду звернулася мати дівчинки.
 
Ми звертаємось з проханням до всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати кошти на оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, врятуйте сердечко дівчинки! Підтримайте наш проект!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Павлюк Маргарити.
Допомогти сердечку дівчини можливо на сайті Фонду http://www.serdze.org.ua/, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку, натиснувши на позначку «Зробити пожертву» або «Допомогти». 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!