Простягніть руку допомоги життєрадісній Карині!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим людям
 
 
26 березня 2019 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували дівчинку з міста Вінниця Ревуцьку Карину, вона народилася 19 травня 2012 року.
Фахівці Інституту серця діагностували у Карини вроджену ваду серця - відкриту артеріальну протоку. Дівчинці необхідно ендоваскулярне закриття вади спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 64 200 грн.
 
До Фонду  за підтримкою звернулася мама Каріни, Ревуцька Юлія Анатоліївна. Вона попросила надати допомогу в зборі коштів, для придбання серцевого імпланта, щоб врятувати сердечко її дочки.
Карина разом з батьками і старшим братом Артемом живе в звичайному багатоквартирному будинку в місті Вінниці. Мама дівчинки, Юлія Анатоліївна працює лікарем-стоматологом, а тато Ігор Анатолійович на тимчасових підробітках. Фінансові можливості сім'ї не дозволяють самостійно придбати серцевий імплант для молодшої дочки. Карина - весела, доброзичлива і активна дівчинка, любить бальні танці, співати і займається у театральній студії, вона дуже мріє стати актрисою, коли виросте, давайте їй в цьому допоможемо!
Батьки дуже переживають за сердечко Карини і просять допомоги, тому що самі зібрати таку велику суму грошей не в змозі.
 
Ми разом з сім'єю Ревуцьких звертаємося до всіх небайдужих людей, які хочуть допомогти врятувати сердечко артистичною Карини, підтримайте наш Проект!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 

Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"

Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Ревуцької Карини.
 
Дівчинці можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, скориставшись кнопкою «Допомогти» або «Зробити пожертву».
 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!