Простягніть руку допомоги серцю Діани!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
05 квітня 2019 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували дев'ятирічну дівчинку з міста Миколаєва Маєвський Діану. Вона народилася 18 березня 2010 року. Фахівці Інституту серця діагностували у Діани вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Дівчинці необхідно ендоваскулярне закриття вади спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого  64 200 грн
 
До Фонду, за підтримкою, звернулася мама Діани, Колодій Анна Александровна. Вона попросила надати допомогу в зборі коштів для придбання серцевого імпланта, щоб врятувати сердечко її дочки.
Діана, разом з мамою, її новим чоловіком, Колодій Іваном Васильовичем, і дворічним братиком Гордієм, живе в звичайному багатоповерховому будинку в місті Миколаєві. Мама дівчинки, Ганна Олександрівна, знаходиться в декретній відпустці по догляду за маленьким братиком, а тато Діани, Маєвський Дмитро Сергійович, давно в розлученні з мамою, живе в іншій країні і дочку не підтримує. Фінансові можливості сім'ї обмежені і не дають можливості придбати серцевий імплант для дівчинки.
Діана, активна і товариська дівчинка, любить малювати і танцювати, займається хіп-хопом в колективі «Пасадена» Будинку культури суднобудівників міста Миколаєва. Мама дуже переживають за сердечко дочки, і просить допомоги.
 
Ми, разом з Діаною і її сім'єю, звертаємося до всіх небайдужих людей, які хочуть допомогти врятувати сердечко усміхненої маленької Діани, підтримайте наш Проект!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Маевської Діани.
Дівчинці можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, скориставшись кнопкою "Допомогти".
 
 Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!