Простягніть руку допомоги сердечку Вероніки!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
29 січня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована дівчинка з смт. Ратне Ратнівського р-ну Волинської обл Левонюк Вероніка, яка народилася 02 липня 2013 р. Фахівці Інституту діагностували у дівчинки вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Для усунення цієї вродженої вади серця дівчині необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.
 
Родина Вероніки, це мати, Левонюк Оксана Петрівна та батько Левонюк Олег Васильович. Мешкає родина у смт. Ратне Ратнівського району Волинської області  разом з батьками чоловіка. Мати  зараз перебуває у декретній відпустці, чекають на поповнення у родині, а батько зареєструвався приватним підприємцем, та пробує розпочати власний бізнес. Сьогодняшні фінансові можливості родини не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для  лікування вродженої вади серця у доньки. Вероніка дуже приємна, спокійна та лагідна дівчинка,любить малювати та бавитися зі котами.  Головне бажання батьків, щоб їх люба донечка була здорова.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Левонюк Вероніки до Фонду звернулася мати дівчинки. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Вероніки!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Левонюк Вероніки.
Дівчині можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!