Простягніть руку допомоги сердечку Марії!

Проект завершено. Серцевий імплант придбано завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим людям
 
 
05 жовтня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована дівчинка з села Гмирянка Ічнянського району Чернігівської області Куриленко Марія, яка народилася 18 березня 2014 року. Фахівці Інституту діагностували у дівчинки вроджену ваду серця – аневризматичне вип’ячування міжпередсердної перетинки з ознаками шунтування. Для у усунення цієї вродженої вади серця дівчині необхідно ендоваскулярне втручання з встановленням серцевого імпланту- окклюдеру  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114000 грн. 
 
Родина Марійки, це мати, Лісовська Тетяна Олегівна, яка з батьком дівчинки у розлученні, молодша сестричка , чотирирічна Даринка, та другий чоловік Тетяни Олегівни  Лисовський Олег Павлович. Мешкає родина у селі Гмирянка Ічнянського району Чернігівської області у невеличкому приватному будинку.
Мати домогосподарка, займеться доньками та домашніми справами, Батько Марійки сплачує аліменти за рішенням суду у сумі 1000 грн. у місяць.  Сьогоднішні фінансові можливості родини не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для  лікування вродженої вади серця у старшої доньки. Марійка дуже приємна, весела та активна дівчинка, любить навчатися у школі, вона зараз у другому класі, малювати, ліпити та бавитися з маленькою Даринкою.  Іноді у Марійки пришвидшується серцебиття та їй стає погано., обличчя стає зовсім блідим. Головне бажання матусі, щоб її люба донечка була здорова.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка старшої доньки до Фонду звернулася мати марійки. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Марійки!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA55 320649 00000 26001060714855
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Куриленко Марії.
 
Дівчинці можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!