Проект «Дуже хочу жити!» - ГРОШІ ЗІБРАНО

Благодійний фонд "Серце на долоні" розпочинає збір коштів на лікування Кладкової Вікторії, м. Суми
 
Діагноз: синдром Марфана. Аортальна недостатність IV ступені. Аневризма синусів Вальсальви і висхідної аорти. Пролапс передньої стінки мітрального клапана з невеликою мітральною недостатністю
 
 
З підліткового віку у Віки почалися проблеми з серцем через хворобу. Організм ріс, а сполучні тканини за ним не встигали, і її аорта стала поступово розширюватися. У здорової людини діаметр аорти становить 3-3,5 см, А у Віки вона досягла вже 7,7 см. Якщо терміново не зробити операцію, то аорта просто розірветься, що призведе до негайної смерті. Підготовка до операції, операція і реабілітація потребують більше 100 тисяч грн. Для родини Вікторії, де окрім неї є ще мама-пенсіонерка та бабуся-інвалід, ця сума неймовірно величезна.
 
Як часто ми, люди, не помічаємо, яким багатством володіємо?! Як добре відчувати биття свого серця, а не прислухатися до нього з побоюванням, усвідомлюючи, що кожен удар може стати останнім. А все тому, що головна артерія людського організму – аорта – розширилася до вже не сумісних із життям розмірів, і в будь-який момент може розірватися на частини...
 
Діагноз Синдром Марфана Вікторії поставили ще при народженні. Це генетичне захворювання, яке вражає сполучні тканини органів. "Коли Віка тільки народилася, лікарі сказали, що, скоріш за все, вона не житиме, але вона вижила. Згодом лікарі сказали, що моя дівчинка не зможе ходити, але ми знову не опустили руки, і після шести місяців невимовно болючих сеансів масажу – вона пішла. Потім лікарі сказали, що вона не буде бачити, але ми робили все від нас залежне, щоб цьому запобігти, і на сьогоднішній день, хоч і з контактними лінзами, але вона бачить. Тепер постало питання відносно операції, і обійти його ми ніяк не можемо. Мужності та витримки нам не позичати, а от коштів без допомоги небайдужих людей ми зібрати просто не в змозі!" – розповідає Людмила Миколаївна, мама Віки.
 
А сама дівчина не опускає руки, вона любить життя і вірить у те, що небайдужі люди їй допоможуть: "А життя досі на диво прекрасне! Хочеться жити і будувати плани на майбутнє! Хочеться і далі писати вірші, запам'ятовуючи дивовижні моменти і почуття з такого неповторного й прекрасного життя! Хочеться побачити, як дорослішають мої учні і встигнути навчити їх ще безлічі цікавих і необхідних їм у житті речей! Хочеться зустріти того єдиного, з яким зможу створити свою сім'ю і відчути себе коханою і люблячою дружиною, мамою... Але, на жаль, поки для мене ці, здавалося б, такі прості бажання – не просто недосяжні мрії, а абсолютно несумісні з реальністю фантазії. Втім, я вже багато років щиро вірю в те, що в світі немає нічого неможливого, просто на "неможливе" потрібно трішки більше часу. Але зараз час це для мене – недозволена розкіш".
 
Лікарі мені дали вибір – операція або... або кінець життєвого шляху. У 26 років, майже на самому початку життя нестерпно гірко думати про те, що моя історія на цій землі може вже зараз закінчитися, так, по суті, і не розпочавшись. Дуже прошу всіх, хто може надати допомогу – допоможіть мені зробити правильний вибір і залишитися тут, разом з вами!"
 
Давайте допоможемо Вікторії перемогти хворобу, адже її життя тільки починається! Давайте доведемо, що разом ми можемо зробити навіть неможливе! 
 
Кладкова Вікторія Вікторівна, 09.05.1989
Місто: Суми

Наші реквізити: 

Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140,м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ  37432793, р/р 26001060714855 
в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва,
МФО банку: 320649
 
Для проведення оперативного втручання необхідно: