Порятунок сердечка Тетяни залежить від вас!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України"
 
 
28 вересня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована дівчина з села Старе Село Сарненського району Рівненської області Гришкова Тетяна, яка народилася 13 листопада 2007 року. Фахівці Інституту діагностували у Тетяни вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та дилатація правих відділів серця. Для усунення цієї вродженої вади серця дівчині потрібне термінове ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
 
Родина Тетяни, це мати, Гришкова Поліна Павлівна, інвалід другої групи не працююча та молодша сестричка, п’ятирічна Кристина, інвалід дитинства. Мати дівчаток ніколи не була одружена, тому батька в родині немає.  Мешкає родина у маленькій батьківській хаті у селі Старе Село Сарненського району Рівненської області. Родина існує на дві державні допомоги за  інвалідністю, що на сьогодні складає 6 000 гривень. Доходи родини занизькі, щоб самотужки придбати дорого вартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для лікування вродженої вади серця у старшої доньки. 
Тетяна усміхнена, приємна та відкрита дівчина, любить співати у шкільному хоровому гуртку, гратися с молодшою сестричкою та допомагати матусі поратися по господарству.  Вона гарно навчається та мріє стати викладачем молодших класів. Проблеми зі серцем Тетяна відчуває при фізичних навантаженнях  з’являється слабкість, болі з обох боків та задишка. Мати дуже переживає за здоров’я старшої доньки, тому що сама нещодавно перенесла операцію на серце. З проханням допомогти врятувати від вродженої вади серця Тетяну до  Фонду звернулась її мати. 
 
Напередодні Всесвітнього дня Серця, ми  хочемо звернутись до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть врятувати сердечко Тетяни!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA55 320649 00000 26001060714855
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Гришкової Тетяни. Дівчині можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!