Порятунок сердечка Софії залежить від вас!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам небайдужих людей
 
 
26 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була про консультована дівчинка з м. Херсона Касаткіна Софія, яка народилася 29 липня 2009 року. Фахівці Інституту діагностували у дівчинки вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Для у усунення цієї вродженої вади серця Софії необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн. 
 
Родина Софії, це мати, Касаткіна Анастасія Володимирівна та молодший братик Єгор, якому шість років.  Мешкає родина у м. Херсоні, Анастасія Володимирівна самотужки виховує двох дітей та ще доглядає хвору бабусю. З батьком своїх дітей не спілкується. Софія навчається у багатопрофільній гімназії № 20, закінчила 4-й клас. З чотирьох років дівчинка займається художньою гімнастикою. Софія дуже любить малювати, допомагати матусі готувати обіди та випікати солодощі. Молодший братик готується до вступу у школу до першого класу. Фінансові можливості родини досить обмежені та не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для  лікування вродженої вади серця у Софійки. Олександр, приємний, усміхнений та грайливий хлопчик, матусина радість. Анастасія Володимирівна дуже переживає за  свою донечку та мріє про її здорове сердечко. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Касаткіної Софії до Фонду звернулася мати дівчинки. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Софійки!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Касаткиної Софії.
 
Дівчинці можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!