Порятунок сердечка Наталії залежить від вас!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України" і небайдужим людям
 
 
28 березня 2019 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» була проконсультована дівчинка з міста Рівне Касаткіна Наталія, вона народилася 05 березня 2007 року. Фахівці Інституту серця діагностували у дівчинки вроджену вада серця: відкрита артеріальна протока, незначна дилатація порожнини лівого шлуночка. Наташі терміново потрібно провести необхідно ендоваскулярне закриття вади спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого використано 64 200.
 
Сім'я Наталії - це її старша сестра, опікун Бортник Людмила Валеріївна, молодша сестричка Ганнуся десяти років, молодший брат Микола - 8 років, і дві племінниці: шестирічна - Нонна і дворічна Емілія. Живе вся сім'я в невеличкому будинку в місті Рівне. Батьки дівчинки, за невиконання своїх батьківських обов'язків, позбавлені батьківських прав ,.
 
Людмила Валеріївна, зараз знаходиться в декретній відпустці по догляду за молодшою ​​донькою і сама займається вихованням п'ятьох дітей. Загальний дохід сім'ї з державною допомогою на опікуваних дітей, становить 16 000 грн. Виділити гроші з цієї суми на придбання серцевого імпланта для підопічної сестри, не реально, просто не вистачить на їжу та комунальні послуги.
Людмила Валеріївна дуже хоче, щоб Наташа швидше забула про проблеми її сердечка, тому вона звернулася за допомогою в наш Фонд. Опікун попросила надати допомогу в зборі коштів для придбання дороговартісного витратного матеріалу для її підопічної. Наталя - дуже добра і спокійна дівчинка, любить грати з молодшими дітьми і з задоволенням малює.
 
Давайте всі разом об'єднаємося і врятуємо серце дванадцятирічної Наташі! Ми просимо всіх небайдужих і щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант. Підтримайте наш проект!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / с 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Касаткіної Наталії.
 
Допомогти серцю дівчини можна на сайті Фонду, http://www.serdze.org.ua/ зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку, натиснувши на позначку «Зробити пожертву» або «допомогти».
 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!