Порятунок сердечка Артема залежить від вас!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України"
 
 
19 жовтня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був проконсультований хлопчик з смт. Сартана Маріупольського р-ну Донецької обл Янгічер Артему, який народився 31 липня 2014 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та дилатація порожнини лівого шлуночка. Для у усунення цієї вродженої вади серця Артему необхідно ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
 
Родина хлопчика, це мати, Янгічер Альона Ігорівна. Виховує Артема мати самостійно, їй допомагають її батьки, з якими разом проживає вона з сином. Разом вони мешкають у невеликому приватному будиночку. Мати хлопчика касиром у супермаркеті «Грація». Артем дуже активний та життєрадісний хлопчик, навчається у другому класі загальноосвітньої школи № 8 смт. Сартана. Він дуже любить грати у розвиваючи ігри, малювати, ходити на хоровий спів та кататися на велосипеді та самокаті. Фінансове забезпечення родини тримається на плечах Альони Ігорівни, і цілком зрозуміло, що самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для  лікування вродженої вади серця у Артема немає ніякої можливості. Мати дуже переживає за  свого сина та мріє про його здорове сердечко. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка її єдиного сина Янгічера Артема до Фонду звернулася мати хлопчика. 
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Артемки!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA55 320649 00000 26001060714855
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Янгічера Артема.
 
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!