Михайло впевнений у нашій допомозі та підтримці!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
21 травня 2018 р. у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був проконсультований сімнадцятирічний хлопець з села Чудей Сторожинецького району Чернівецької області Мікайло Михайло, який народився 22 листопада 2000 р. Фахівці Інституту серця діагностували у Михайла вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перегородки.  Для усунення цієї вродженої вади серця Михайлу необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 102 000 грн. 
 
Родина хлопця, це мати, Мікайло Віра Іванівна, батько Мікайло Микола Аркадійович та молодший брат, чотирнадцятирічний Аркадій. Мешкає родина у селі Чудей Сторожинецького району Чернівецької області. Мати та батько Михайла інваліди другої групи. Обоє не працюють, мати отримує пенсію. Віра Іванівна має хворе серце, але про вроджену ваду серця у старшого сина  батьки дізнались нещодавно. Доходи родини мізерні, їх ледве вистачає на прожиття, тому самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном для лікування вродженої вади серця у сина вона не в змозі. 
Михайло серйозний та розумний хлопець, навчається у коледжі, допомогає батькам по господарству, та займається на комп’ютері.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання серцевого імпланту для старшого сина Михайла до Фонду звернулася мати хлопця.
 
Ми звертаємось до людей з великим та щедрим серцем, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко хлопця!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Мікайло Михайла.
Серцю Михайла можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!