Маленькому Веніаміну дуже потрібно врятувати сердечко!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
13 вересня 2018 року у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» був проконсультований п’ятирічний хлопчик з міста Камінь-Каширський Камінь-Каширського району Волинської області Пащук Веніамін, який народився 10 веревсня 2013 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку.  Для у усунення цієї вродженої вади серця Веніаміну необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 68 480 грн. 
 
Родина хлопчика, це мати, Пащук Олена Володимирівна, батько Пащук Федір Михайлович та дорослі брат та сестра, які живуть окремо. Мешкає родина у місті Камінь-Каширське Камінь-Каширського району Волинської області Мати хлопчика перебуває у декретній відпустці по догляду за сином до шести років, та займається домашним господарством, а батько працює музичним керівником у дошкільному навчальному закладі № 4 «Світлячок». Заробітної плати Миколи Сергійовича вистачає на прожиття, але самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у сина родина не в змозі. Головне бажання батьків, щоб їх маленький син був здоровий. Веніамін дуже веселий та жвавий хлопчик, постійно у русі. Дуже полюбляє свійських тварин, малювати та допомагати матусі прибирати у хаті.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка найменшого сина Веніаміна до Фонду звернулася мати хлопчика. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко хлопчика!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Пащук Веніаміна.
 
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!