Маленькому Матвію дуже потрібно врятувати сердечко!

Проект завершено. Серцевий імплант придбано
 
 
27 листопада 2017 року ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували маленького хлопчика із села Вінницькі Хутори, Гайсинського району Вінницької області Калинчука Матвія, він народився 14 червня 2014 року. У Матвія діагностували вроджену ваду серця - відкриту артеріальну протоку. Хлопчику необхідно ендоваскулярне закриття вади спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого  64 093 грн.
 
До Фонду звернулася молода сім'я Матвія, тато - Калинчук Вадим Геннадійович, мама - Калинчук Тетяна Генріхівна і старша сестричка Уляна, з проханням надати допомогу в зборі коштів для придбання серцевого імпланта, щоб врятувати сердечко маленького Матвія.
Матвій разом з батьками живе в селі, в службовій квартирі. Мама перебуває в декретній відпустці по догляду за маленьким синочком, а тато Вадим Геннадійович, військовослужбовець, проходить службу у військовій частині Вінницької області. У 2015 році безпосередньо брав участь в проведенні АТО щодо захисту територіальної цілісності України на території Донецької та Луганської областей.
 
Основним годувальником молодої сім'ї є тато. І цього не достатньо самостійно накопичити на серцевий імплант для синочка. Матвій активний і життєрадісний дитина, дуже любить фотографуватися. Батьки сильно переживають за сердечко сина і просять допомоги, тому що самі зібрати таку велику суму грошей не в змозі.
 
Звертаємося до всіх небайдужих людей, які хочуть допомогти врятувати сердечко маленького Матвія, підтримайте наш Проект!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Калинчука Матвія.