Маленька Валерія дуже чекає на вашу допомогу!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України" і небайдужих людей
 
 
13 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована маленька дівчинка з м.Рівного Рівненської обл Антонюк Валерія, яка народилася 25 червня 2016 року. Фахівці Інституту діагностували у малечі вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Для усунення цієї вродженої вади серця дівчинці потрібна термінова ендоваскулярна операція із застосуванням серцевого імпланту – окклюдеру для усунення відкритої артеріальної протоки Nit-Occlud PDA-R. Вартість такого витратного матеріалу 77 040 грн.
 
Родина дівчинки - це мати, Антонюк Марина Олександрівна, батько Антонюк Олександр Миколайович та старший брат, десятирічний Станіслав. Мешкає родина у місті Рівному у однокімнатній батьківській квартирі. Мати Валерії зараз перебуває у декретній відпустці по догляду за маленькою донечкою, а батько на тимчасових підробітках. Фінансові можливості родини не дають змоги самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у маленької донечки. Найголовніше бажання батьків, щоб їх маленька Валерія мала здорове сердечко. 
Валерія дуже жвава, весела та грайлива дівчинка, обожнює танцювати.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка маленької донечки до Фонду звернулася мати дівчинки. 
 
Просимо всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати кошти на серцевий імплант, врятуйте сердечко Валерії!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Антонюк Валерії.
Дівчинці можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!