Допоможи народитися здоровим серцям!

Наш Фонд розпочинає новий проект «Допоможи народитися здоровим серцям!», спрямований на своєчасне та якісне виявлення вроджених вад розвитку серцево-судинної системи плоду та можливість обстеження немовлят з використанням стравохідного датчику.
 
 
«Здорова сім’я - здорове майбутнє!» - це гасло нашого проекту.
 
Для реалізації цього проекту треба придбати  ультразвукову систему експертного класу Philips EPIQ7 з комплектом датчиків та черезстравохідний датчик S7-3T, що розрахований на обстеження дітей від 3,5 кг (новонароджені діти). Вартість такого проекту орієнтовно складає 116 700 Євро або 3,5 млн грн.

 

Після придбання необхідного медичного обладнання планується проведення високоспеціалізованого обстеження вагітних жінок з підозрою на вроджені вади серця (ВВС) плоду. Своєчасна діагностика ВВС спрямована на ранню кардіохірургічну допомогу у новонароджених дітей при критичних вадах серця. В перспективі - запровадження внутрішньоутробного втручання при вроджених вадах серця у плода, що на сьогоднішній день не проводиться на території України; виконання черезстравохідної ехокардіографії серця під час оперативного втручання у дітей від 3,5 кг.
 
Вроджені вади серця у плода формуються в перші 8 місяців внутрішньоутробного розвитку дитини і не завжди залежать від способу життя матері. Генетика, яка не завжди проявляється на самих батьках, має великий вплив на розвиток майбутньої дитини. І дуже часто батьки не здогадуються про те, що саме у їхньої майбутньої дитини, яку вони чекають з нетерпінням, формується вада серця, яка після народження перекреслює всі радісні плани на щасливе дитинство дитини та батьківство. Дуже важко та боляче дивитись в очі батькам, для яких, як «грім серед ясного неба», є новина про те, що у їхнього маленького янголятка є вада серця, що потребує уже хірургічної корекції. Батьки, які сподівались на спростування діагнозу, того першого дзвіночка, що пролунав з уст лікарів пологового будинку, відчувають розпач. І єдине питання, яке виникає у них: «Чому? Чому саме вони, адже вони вели здоровий спосіб життя, виконували всі рекомендації!» Батьки не готові до таких новин. На жаль,  буває і так, що не завжди вроджені вади серця у діток можна прооперувати і врятувати дитину. Такі діти приречені на те, щоб прожити той час, який їм відведений в стражданнях, разом з своїми батьками. Саме для таких діток та родин, дуже важливе завчасна, точна пренатальна діагностика вроджених вад розвитку серця, яка можлива лиже з апаратами експертного класу, такі як PhilipsEPIQ7.
 
Вчасне виявлення ВВС у плода дає можливість зменшення інвалідізації новонароджених діток, а в деякій мірі, запобігти народженню діток, які приречені на  страждання, оскільки сучасна медицина не в змозі їм допомогти.
 
Даний проект запроваджений у зв’язку з потребою дитячого консультативного відділення Інституту серця у високоякісному апараті УЗД, зображення якого має високу розподільну здатність, що викликано потребою населення у вчасній діагностиці вроджених вад серця у плода. Адже діти - це наше майбутнє! Від того, здорова дитина чи ні, залежить майбутнє не лише самої дитини, а і майбутнє всієї сім’ї.  
 
У стінах ДУ «Інституту серця МОЗ України» мають можливість проходити обстеження пацієнти з усіх куточків України. Також у наш Інститут по допомогу звертаються громадяни інших країн: Республіка Азербайджан, Молдова, Росія, Узбекистан. 
 
За допомогою УЗД апарату Philips EPIQ7 пренатальна діагностика можлива із 16 тижня гестації, що дає змогу в більш повній мірі дообстежити вагітну жінку на предмет супутньої патології плоду, в т. ч. генетичної, та визначити правильну тактику у веденні вагітності, пологів та подальшої вчасної медичної допомоги. Адже багато вад серця є критичними та потребують пологорозрішення вагітної поблизу кардіохірургічної клініки, а інколи і в самій кардіохірургічній клініці, оскільки життя дитини залежить від кожної хвилини, і дуже важливо, коли цей дорогоцінний час не втрачено.
 
Своєчасна точна діагностика патології серця, в першу чергу, дає можливість на здорове щасливе майбутнє наших дітей. Експертна ультразвукова діагностика вад серця є невід’ємною частиною кардіології та кардіохірургії, які ідуть «пліч - о - пліч». Незважаючи на додаткові методи обстеження, ультразвукова діагностика не поступається першістю у виборі діагностування вродженої патології.
 
З надією на розуміння важливості проблеми, звертаємось до всіх наших друзів, партнерів та людей з великим та щедрим серцем:
«Підтримайте наш проект, допоможіть зібрати кошти на придбання апарату УЗД з усіма датчиками та запустити високоспеціалізовану діагностику вагітних жінок та новонароджених немовлят.»  Приєднуйтесь! 
 
Вкладаючи гроші в шляхетну справу, ви інвестуєте в здорове майбутнє покоління нашої країни. 
 
Наші банківські реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"

Юридична адреса: 02140,м. Київ, вул. Мишуги, 8/48

ЄДРПОУ  37432793

АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва

МФО банка: 320649

п/р 26001060714855 UAH (гривна)

абоIBAN CodeUA55 320649 00000 26001060714855

Призначення платежу: благодійна пожертва на придбання медичного обладнання.