Допоможемо сердечку Олександри стати здоровим!

Проект завершено. Серцевий імплант придбано завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим людям
 
 
19 жовтня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована дівчинка з с.м.т. Черняхів Черняхівського р-ну Житомирської обл. Покраса Олександра, яка народилася 15 травня 2014 року. Фахівці Інституту діагностували у дівчинки вроджену ваду серця – аневризматичне вип’ячування з вторинним дефектом міжпередсердної перетинки з проривом та дилатація правих відділів серця.  Для у усунення цієї вродженої вади серця Олександрі необхідно ендоваскулярне втручання з встановленням серцевого імпланту- окклюдеру  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114000 грн. 
 
Родина Олександри, це мати, Новерко Юлія Сергіївна, яка з батьком дівчинки розлучилася 25 червня 2015 року, та другий чоловік Юлії Сергіївни Новерко Роман Михайлович. Зараз родина мешкає у селі Білогородка Київської області у орендованому житлі, де Роман Михайлович має роботу.
Мати домогосподарка, займеться донькою та домашніми справами. Батько Олександри сплачує аліменти за рішенням суду.  Сьогоднішні фінансові можливості родини не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для  лікування вродженої вади серця у єдиної доньки. 
Олександра слухняна, дружелюбна, дуже приємна, весела та активна дівчинка, любить навчатися у школі, вона зараз у другому класі. Їй подобається малювати, плести браслети з бісеру, робити різні доробки та аплікації. Частенько допомагає матусі по господарству. Коли виросте, мріє стати вчителем. Іноді у Олександри пришвидшується серцебиття та їй стає погано., обличчя стає зовсім блідим. Головне бажання матусі, щоб її люба донечка була здорова.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Олександри до Фонду звернулася її мати. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Олександри!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA55 320649 00000 26001060714855
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Покраса Олександри.
 
Дівчинці можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!