Допоможемо сердечку маленької Ангеліни!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
03 квітня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована маленька дівчинка з м.Херсон Херсонської обл. Лушнікова Ангеліна. Дівчинка народилась 05 червня 2015 року. Фахівці Інституту серця діагностували у Ангеліни вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. 
Для усунення дефекту відкритої артеріальної протоки у серці дівчинки потрібне термінове ендоваскулярне закриття її серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 64 200 грн.
 
Родина Ангеліни, це ії опікун Миронова Анжела Іванівна, її чоловік Миронов Валерій Анатольович, та всиновлений старший братик Лука. Маленьку Ангеліну, яку в родині називають Мирра, забрали з Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні, майже зразу після народження, після відмови біологічних батьків. 
 
Маленька Ангеліна мала цілий букет проблем зі здоров’єм, але нова родина робить все, щоб дівчинка стала звичайною здоровою дитиною. Зараз дуже потрібно врятувати сердечко Ангеліни, а потім вже вирішувати інші проблеми, які ще залишились. Анжела Іванівна не працює, а займається з дітьми, яки потребують постійної уваги, в родині працює лише Валерій Анатольович, але власними силами придбати дорого вартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у маленької підопічної дівчинки родина не в змозі. Ангеліна (Мирра) дуже активна та гарна дівчинка, весела та допитлива.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання серцевого імпланту для майже чотирирічної  Ангеліни, до Фонду звернулася опікун дівчинки. 
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на спіральну систему Nit-Occlud PDA, врятуйте сердечко дівчинки! Підтримайте наш проект!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Лушнікової Ангеліни.
 
Допомогти сердечку Ангеліни (Мирри) можливо на сайті Фонду http://www.serdze.org.ua/, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку, натиснувши на позначку «Зробити пожертву» або «Допомогти».
 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!