Допоможемо сердечку Клеопатри стати здоровим!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України"
 
 
29 жовтня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована дівчина з села Струмківка Луцького району Волинської області  Колюбаєва Клеопатра, яка народилася 2 листопада 2005 року. Фахівці Інституту діагностували у Софії вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки в центральній частині, дилатація правих відділів серця та дилатація стовбура та гілок легеневої артерії. 
Для усунення цієї вродженої вади серця дівчині потрібне термінове ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
 
Багатодітна родина Клеопатри, це мати, Колюбаєва Олена Тарасівна, батько Колюбаєв Максим Юрійович, одинадцятирічна сестра Марина та молодший брат, п’ятирічний Матвій. Мешкає родина у селі Струмківка Луцького району Волинської області у невеликому приватному будиночку. Мати, має інвалідність по зору, та працює у Спільному україно-польському підприємстві у формі ТОВ «Модерн-Експо» старшим диспетчером, батько працює менеджером у ПП «ПРАГМАТЕК» загальний спільний доход родини складає біля 10 тисяч гривень. Доходи багатодітної родини не дозволяють самотужки придбати дорого вартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для лікування вродженої вади серця у старшої доньки. 
 
Клеопатра дуже активна та розумна дівчина, гарно навчається, влітку планує вступати до університету, входить до Молодіжної ради при сільській раді села Струмківка Луцького району Волинської області, займається вирішенням екологічних проблем та популяризацією спорту серед молоді, навчається в музичній школі грі на фортепіано, за власні зароблені влітку кошти бере уроки вокалу, до виявлення хвороби та погіршення стану здоров’я входила до шкільної команди з чирлідингу має багато нагород та відзнак. Батьки дуже переживають за здоров’я доньки та хочуть, щоб вона  гарно себе почувала.
З проханням допомогти врятуватися від вродженої вади серця до Фонду звернулася мати Клеопатри.
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Клеопатри!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA55 320649 00000 26001060714855
 
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Колюбаєвої Клеопатри. Дівчині можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!