Допоможемо сердечку Дєміда!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» і небайдужим людям
 
16 квітня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був про консультований шестирічний хлопчик з м.Харків Анопа Дємід, який народився 12 лютого 2013 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – аневризматичне вип’ячування міжпередсердної перетинки з проривом по типу вторинного дефекту міжпередсердної перетинки та дилатацію правих відділів серця. Для усунення цієї вродженої вади серця хлопчику терміново необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.
 
Родина Дєміда - це мати, Анопа Тетяна Сергіївна та батько, Анопа Євгеній Сергійович. Мешкає родина у місті Харкові у звичайній квартирі багатоповерхівці. Мати працює на дому за договорами підряду, та має середньомісячний дохід до 3000 грн., а батько працює спеціалістом з ремонту комп’ютерів, також за угодами. Демід єдина дитина у молодій родині. Сьогоднішні фінансові можливості родини не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для лікування вродженої вади серця у сина. Дємід дуже приємний, веселий та допитливий хлопчик, займається кікбоксингом, любить комп’ютерні ігри та проводити час з батьком. Коли виросте хлопчик мріє стати військовим. У Дєміда гарний голос і він виступав на обласному вокальному конкурсі з ансамблем «Талісман», та отримав нагороду. Головне бажання батьків, щоб їх любий хлопчик був здоровий.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Анопи Дєміда до Фонду звернулася мати хлопчика. 
 
Зі свого боку, ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Дєміда!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Анопи Дєміда.
 
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!