Допоможемо сердечку Богдана!

Проект завершено. Серцевий імплант придбано завдяки Білоногу О.В та МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
19 червня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був проконсультований семирічний хлопчик з села Злазне Костопільського району Рівненської області Шершун Богдан, який народився 13 грудня 2010 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – відкрита артеріальна протока. Для у усунення цієї вродженої вади серця Богдану необхідна ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 68 480 грн.
 
Родина хлопчика, це мати, Шершун Тетяна Адамівна, батько Шершун Микола Сергійович та два дорослих брата Андрій та Олександр. Мешкає родина у селі Злазне Костопільського району Рівненської області. Мати хлопчика займається домашним господарством, а батько працює водієм навантажувача у обласному ОДЕК «Україна». Заробітної плати Миколи Сергійовича вистачає на прожиття, але самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у сина родина не в змозі. Головне бажання батьків, щоб їх маленький син був здоровий. Богдан веселий та лагідний хлопчик, головний мамин помічник, годує свійських тварин, також полюбляє дивитися мультфільми та малювати.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка молодшого сина Богдана до Фонду звернувся батько хлопчика. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко хлопчика!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Шершуна Богдана.
 
Богдану можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь,давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!