Допоможемо сердечку Анастасії!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
01 квітня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була про консультована дівчинка з міста Бахмут Донецької області Смисловська Анастасія, яка народилася 03 лютого 2014 року. Фахівці Інституту діагностували у дівчинки вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Для усунення цієї вродженої вади серця дівчинці необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн
 
Родина Анастасії, це мати, Смисловська Ольга Миколаївна та батько Смисловський Сергій Вікторович. Мешкає родина у місті Бахмут Донецької області у звичайному багатоповерховому домі, разом з батьками матері. Мати  зараз безробітна та доглядає донечку, яка часто хворіє, а батько працює викладачем у міській музичній школі.  Маленька Настя дитина батьків від другого шлюбу матері. 
Сьогодняшні фінансові можливості родини не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для лікування вродженої вади серця у доньки. Анастасія дуже приємна, весела та лагідна дівчинка, любить малювати та дивитися мультфільми по телевізору.  Головне бажання батьків, щоб їх люба маленька донечка була здорова.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Смисловської Анастасії до Фонду звернулася мати дівчинки. 
 
Зі свого боку, ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Настусі!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Смисловської Анастасії.
 
Дівчинці можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!