Новини

Увага ШАХРАЇ!

Ця інформація допоможе захистити нашу з Вами благодійну діяльність від шахраїв і допоможе врятувати ще не одне життя.

Свято Святого Миколая в дитячому відділенні Інституту Серця.

20-12-2021
Всі з нетерпінням чекають Новорічних свят, а діти особливо. Ці казкові заходи починаються з дня Сятого Миколи. Вдома малюки чекають солодкого подарунка під подушкою, теплих батьківських обіймів та чарівного дива. А вранці радісні очі, і притиснутий до грудей подарунок. Як це здорово!

Перша цифрова виставка заради благодійності

Продовжується збір коштів на платформі dobro.ua на проведення Першої в Україні благодійної NFT виставки в межах соціально-психологічного проекту #CHOMU.
 

Сердечна подяка

13-09-2021

Шановні друзі,від усього серця широ дякуємо за підтримку нашого проекту щодо збору коштів на серцевий імплант – окклюдер  FigullaFlexIIASD із системою доставки та вимірювальним балоном для закриття дефекту міжпередсердної перетинкиу серці дев’ятирічного хлопчика з села Гриненки Тульчинського району Вінницької області Пащенка Руслана.  Завдяки вашій небайдужості та щедрості проект ЗАВЕРШЕНО!

 

Друзі завжди поруч!

20-08-2021
Ми та наші маленькі підопічні з вродженими вадами серця хочемо висловити слова щирої вдячності нашому другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Вже більше п’яти років, ми спільно працюємо, щоб допомагати маленьким сердечкам, бути здоровими. 

Сердечна подяка

10-08-2021
Шановні друзі, широ дякуємо за підтримку нашого проекту, щодо збору коштів на серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для закриття дефекту міжпередсердної перетинки у серці дев’ятнадцятирічної дівчини з міста Глухів Шосткінського району Сумської області Дем’янчук Олени.  Завдяки вашій небайдужості та щедрості проект ЗАВЕРШЕНО!!!!! 

Сердечна подяка

01-08-2021
Благодійний фонд «Серце на долоні» сердечно дякує: ПрАТ «ВФ Україна», МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», «ТОВ «ВДС ІНЖЕНІРІНГ» та його керівнику Бовкушу Віталію Олександровичу, нашому постійному другу-партнеру – Вертелецькому Олександру Борисовичу,  ТОВ «Форвард Автоцентр»,

А у нас знову гості!

21-07-2021
До нас у гості вкотре завітав наш колишній підопічний семирічний хлопчик з міста Вінниця Шендерук Сашко разом з мамою Мариною Володимирівною. Вони приїхали на чергове перевірочне обстеження сердечка хлопчика. 

Дарунок для консультативно-діагностичного поліклінічного відділення Інституту серця

27-04-2021
Зважаючи на погіршення епідемічної ситуації в Україні, пов’язаною з пандемією  COVID-19 у консультативно-діагностичному відділенні Інституту серця збільшилась кількість важкохворих пацієнтів з кардіохірургічними проблемами. Щоб надати змогу активніше пересуватися цим пацієнтам між кабінетами лікарів, виникла нагальна потреба у інвалідних візках.

Сердечна подяка

06-04-2021
Шановні друзі, маємо бажання донести до вас радісну звістку, що наш проект щодо збору коштів на серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для закриття дефекту міжпередсердної перетинки у серці восьмирічного Краснобрижого Станіслава з м. Дрогобич Львівської обл. ЗАВЕРШЕНО!!!!! Необхідний витратний матеріал придбано та передано до аптеки ДУ "Інститут серця МОЗ України".