Свято Святого Миколая в дитячому відділенні Інституту Серця.

19-12-2017
Усі з нетерпінням чекають на Новорічні свята, а діти особливо.
Ці казкові заходи починаються з дня Святого Миколая.
 
 
Вдома малюки чекають солодкого подарунка під подушкою, теплих маминих обіймів і казки. А вранці радісні очі, і притиснутий до грудей подарунок. Як це здорово. А якщо ти в лікарні, і твоя мама в цей час турбується тільки про твоє здоров'я, побігти за солодким подарунком і зробити несподіваний свято у неї немає ні сил, ні можливості. Але мрії повинні збуватися. Навіть найзаповітніші.
малюки чекають солодкого подарунка під подушкою, теплих маминих обіймів і казки. А вранці радісні очі, і притиснутий до грудей подарунок. Як це здорово. А якщо ти в лікарні, і твоя мама в цей час турбується тільки про твоє здоров'я, побігти за солодким подарунком і зробити несподіваний свято у неї немає ні сил ні можливості. Але мрії повинні збуватися. Навіть найзаповітніші:
 
 
 
яскраве шоу мильних бульбашок, а потім сам Святий Миколай з Ангелом і Різдвяним зайцем завітав привітати малюків зі святом і нагородити за хорошу поведінку, успіхи в школі, а головне, побажати багато, багато здоров'я. Він зайшов в кожну палату, поговорив з кожним маленьким пацієнтом, і його батьками, а Ангел з Зайчиком дарував солодкі подарунки та запрошував поводити хоровод біля ялинки. Було дуже душевно і радісно.
 
У цьому святі взяли участь наші великі друзі МБФ Вадима Новинського на честь Покрова Пресвятої Богородиці разом з його президентом, Народним депутатом України, Вадимом Новинським. Дітки отримали чудові солодкі набори та м'які іграшки. Крім цього, дитяче відділення Інституту серця отримало сертифікат на 3 мільйони гривень для порятунку дитячих сердечок в 2018 році. Просто не вистачає слів, щоб висловити подяку і вдячність!!! Нескінченне спасибі МБФ Вадима Новинського на честь Покрова Пресвятої Богородиці !!!
 
     
 
Хочемо подякувати Національному комітету «Міс Україна» за яскраве і незвичайне шоу мильних бульбашок. Ми дякуємо компанії «Єврокар» за прекрасних клоунів, агентство дитячих свят «Благодім» за організацію чудового свята, за неймовірно смачні солодощі: компанію «Імперія солодощів», компанію «Good Wine» за пряникових чоловічків.
Дякуємо всім Вам, наші добрі чарівники, за бажання і вміння творити і дарувати добро і радість!
 
 
 
Спасибо всем вам, наши добрые волшебники, за желание и умение творить и дарить добро и радость!!