Сердечна подяка німецькому заводу VÖLKER GmbH

15-07-2022
Шановні друзі, ми разом з нашим партнером ДУ "Інститут серця МОЗ України" сердечно дякуємо німецькому заводу VÖLKER GmbH за гуманітарну допомогу, всебічна підтримка від дружніх країн, бажання допомогти не знають відстані!
 
В цей надскладний для України час, коли десятки тисяч мирних жителів зазнали смертоносних бомбардувань з боку російської федерації та отримали поранення, величезна кількість наших громадян стали тимчасовими переселенцями та втратили домівки, підтримка та допомога для українців дуже важлива та необхідна.
Дякуючі німецькому заводу VÖLKER GmbH відділенння Інституту серця отримали дуже якісне  медичне обладнання:  функціональні лікарняні ліжка S966 – 4 шт та медичні каталки PSTL285 – 5 шт. 
 
Це обладнання дозволить забезпечити комфортне перебування кардіохворих пацієнтів у відділенні інтенсивної терапії та отримання необхідних діагностичних процедур важкохворим та пораненим пацієнтам. 
 
Висловлюємо слова щирої вдячності заводу VÖLKER GmbH (Німеччина) за вашу турботу, адже підтримка та допомога додають сили у будь-якій боротьбі!