Друзі завжди прийдуть на допомогу

15-12-2020
Ми та наші маленькі підопічні з вродженими вадами серця дуже вдячні нашому другу та партнеру компанії ПрАТ «ВФ Україна» (Vodafone). Вже більше дев’яти років, ми спільно працюємо, щоб рятувати маленькі сердечка.
 
Нещодавно, завдяки благодійній пожертві  ПрАТ «ВФ Україна» (Vodafone) були придбані дорогі втратні матеріали - оксигенатори, для проведення оперативних втручань на відкритому серці з застосуванням апарату штучного кровообігу. матеріали - оксигенатори, для проведення оперативних втручань на відкритому серці з застосуванням апарату штучного кровообігу, це оксигенатори з інтегрованим артеріальним фільтром CAPIOX FX 15 з твердостінним резервуаром, у комплекті з магістралями. 
 
1 грудня до дитячого відділення ДУ «Інститут серця МОЗ України» на оперативне втручання поступив маленький сумчанин Муха Ярослав, йому всього 10 місяців. У хлопчика вроджена вада серця: вторинний дефект міжпередсердної перетинки, дилатація правих відділів серця. Ярославу 2 грудня було проведено оперативне втручання – пластика вторинного дефекту міжпередсердної перетинки з використанням вже другого оксигенатору та апарату штучного кровообігу. Велика подяка кардіохірургічній бригаді на чолі з завідувачем дитячого відділення з хірургії Вашкебою В.Ю, які провели корекцію вродженої вади хлопчику та вже 9 грудня малеча разом з мамою був виписаний додому. Мама залишила дуже гарні слова вдячності всім, хто рятував її маленького синочка.
 
«Від імені нашого сина дякуємо за можливість проведення операції із усунення вади серця. Завдяки вашій допомозі вдалося швидко, не дивлячись на те, що дефект міжпредсердної перегородки виявився великим, здійснити лікування. Ярослав вже посміхається, і жваво грає». 
Здоров’я та щасливої долі тобі Ярославчику!
 
Велике сердечне спасибі компанії Пр АТ «ВФ Україна» за підтримку! Ви завжди поруч!