Благодійний культурний проект "Гама перехресть"

2018-01-16
Дуже приємно співпрацювати з молодими обдарованими людьми, яки створили благодійний культурний проект «Гама перехресть». Метою проекту є створення простору для розширення культурного світосприйняття, надання можливості творчого розвитку молодим митцям, популяризація інструментальної та вокальної музики, творів молодих композиторів та поетів. Найважливіший аспект - благодійна мета проекту - плідна співпраця з Благодійним Фондом «Серце на долоні».
 
 
Організатори - Громадська Організація «Київська Паланка Спілка Козаків» та підприємство «Січ». Автор та координатор проекту  Анна Коневич  
 
Проект розрахований на 2017 – 2018 рр.
Заплановано музичні та поетичні вечори, які проходитимуть у концертній залі Музею Миколи Лисенка за адресою м.Київ, вул. Саксаганського, 95 кожну третю суботу кожного місяця, починаючи з вересня. В проекті братимуть участь молоді музиканти, композитори, поети, музичні колективи. 
 
Гості матимуть змогу насолодитися творчістю митців та за бажанням зробити благодійні внески для допомоги дітям з хворобами серця. Також планується організація екскурсій експозицією музею Миколи Лисенка.
Разом ми зробимо цей світ кращим!